PR strony – ciekawostki

Zapewne teraz zastanawiasz się czym jest tajemniczy Pr strony? Jest to z angielskiego Page Rank, czyli w tłumaczeniu na język polski poziom teoretycznie jaki przedstawia dana strona im jest on wyższy tym jest dla nas lepiej jak można się domyśleć. Tak zwany Pr czy poziom wartości strony ma wpływ na to jak wysoko znajdzie się dana strona w wyszukiwarkach gogle. Jedni twierdzą, że ten współczynnik nie ma już wpływu na pozycje jaką zajmuje nasza strona w wyszukiwarce po wpisaniu odpowiedniej frazy inni natomiast coś zupełnie odwrotnego. Prawda jest taka, że to czy ma wpływ czy nie musimy sami protestować i sami się przekonać czy PR ma wpływ na Pozycjonowanie stron w Internecie.

Ja osobiście twierdze, że Page Rank ma wpływ na pozycję promowanej strony. Promocja stron nie jest zajęciem ani prostym ani łatwym jest drogie, czasochłonne, wymagające cierpliwości i stalowych nerwów. Należy tu podobnie jak w hazardzie przyjmować zasadę, żeby nie inwestować czegoś czego nie można stracić trzeba się liczyć, że pozycjonowanie strony może nie tylko nie przynieść efektów jakie byśmy chcieli osiągnąć, ale że jeszcze będziemy musieli dopłacić do interesu.

Pr według mnie ma wpływ w zdobywaniu pozycji w gogle im więcej linków z wysokim Pr dostanie nasza strona tym wyżej znajdzie się ona w wyszukiwarkach gogle. Reklama internetowa jest to zdobywanie pozycji i Klimtów w sieci a im wyższa pozycja w gogle jaką zajmuje nasza strona tym nasza reklama w Internecie jest skuteczniejsza. I odniesie o wiele lepszy efekt. Wszak nie chodzi nam o zdobywanie pozycji w gogle ale o zdobywanie nowych klientów i ludzi którzy będą odwiedzali nasza stronę WWW w poszukiwaniu wiadomości jakie poszukują.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *